Ärikingitused

Täna oma töötajaid, kliente ja koostööpartnereid Just See kingitustega! 

Alati ei pea aga tegema praktilisi kingitusi, sest õnnestunud põneva kingituse üle võib saajal olla oluliselt rohkem rõõmu. Seda näidatakse kolleegidele, räägitakse sõpradele seltskonnas ja see on lõbusa vahepalana meeles veel aastaid hiljem. Just See tootevalikust leiab suure valiku kellasid, rahakassasid, pildiraame, mänge, jne.  

Meie kauplustes on ka Eesti suurim seinakellade valik, millede seast on nii mõnedki ettevõtted endale sobiva kella leidnud. Esindame Hollandi kvaliteetkellade sarja Karlsson, mis ühendab endas kvaliteeti ja disaini. Seega seinakellade sooviga pöörduge alati meie poole, kuna valik on meil tõeliselt suur.

Kuna oleme mitme Hollandi brändi esindajad Eestis, siis ei piirdu meie tootevalik eelnevalt kirjeldatud toodetega. Seega meiega võib julgesti ühendust võtta, kui Teil on endal tekkinud mõni mõte või idee kingituse osas. Suure tõenäosusega leiame Teile tooteid, mida pakkuda.  

Oma tootevalikust leiame kõigile huvitava ja/või lõbusa kingituse olenemata sellest kas soov on kinkida praktilist või humoorikat kingitust. Aitame ka logo lisamisega!

Küsi personaalset pakkumist kirjutades info@justsee.ee või helista tel. 53 22 6996.

Läbimõeldud huvitav ning uudne kingitus jääb saajale kauaks meelde!

Lisaks on meil väga hea portselani koostööpartner Saksamaal, seega saame teha just Teile sobiva kujuga ja disainiga kruusid! Samuti on võimalik teha enda logoga läbipaistvaid vihmavarje! Küsi meilt julgelt pakkumist.

Just See e-pood © 2018
Swedbank SEB Sampo PayPal