Meist

Olete jõudnud Just See kingituste ja Just Lastele lastekaupade e-poodi. 

Lehe üleval on Just See ja Just Lastele logod, millele vajutades saate vahetada lehte, et tutvuda mõlema brändi tootevalikuga. Samas on tegemist ühise e-poega ehk siis ühise ostukorviga mis võimaldab teil osta mõlema lehe tooteid ühest kohast, maksta nende eest koos ning sellega lihtsustades ostuprotsessi ning kokkuhoida transpordikulude pealt. Eriti tore on veel see, et alates 30 eurosest ostust on transport Eesti piires tasuta, seega hoiate kokku veel enam:)

Kingituste e-poest "JUST SEE" leiate suurima valiku kõikvõimalikke meeleolukingitusi ja vidinaid tähtpäevadeks, jalust rabavaid üllatusi, mänge ja pilakaupu. Kaubavalikus on suur valik kellasid, mänge, rahakassasid, pildiraame, erinevaid “gadgeteid” ja palju muud. Paljud tooted on meeleolukingitused, millel on erinevad funktsioonid ning mis on naljakad ja lõbusad. Just See pood on mõeldud kõigile, kes tahavad leida põnevaid kingitusi!

"JUST LASTELE" e-pood pakub kvaliteetseid lastekaupu. Esindatud on sertifikaatitega pärjatud Prantsusmaa kaubamärk JANOD ning Hollandi kaubamärk JIP. Valikus on huvitavad ja põnevad pusled, koguperemängud, arendavad mänguasjad, rollimängud, muusikariistad, jooksurattad, kiiged, kiikhobused ja erinevad sisustuselemendid. Toodete puhul on kasutatud kvaliteetseid materjale, enamasti on eelistatud puitmaterjal plastmassile, kõik selleks, et Teie laps saaks mängida mänguasjadega, mis on talle parimad.

Enamus meie e-poes pakutavatest toodetest on laos kohe olemas. E-poes on ka tooteid, mida on võimalik tellida, nende toodete puhul saab tootekaardi kaudu saata meile päringu ning siis võtame Teiega ühendust.

Loodame, et leiate meie tootevalikust just endale meelepärase kingituse ning ootame ka Teie ettepanekuid uute toodete osas.

           Sinu Just See           

Just See e-pood © 2018
Swedbank SEB Sampo PayPal