Meist

Olete jõudnud Just See e-poodi. Võimalik on valida 2 e-poe vahel: Just See e-pood, kus pakume Hollandi disainkellasid, -mööblit, -valgusteid ja koduaksessuaare ning Just Lastele e-pood, kus pakume lastekaupu.

Lehe üleval on Just See ja Just Lastele logod, millele vajutades saate vahetada lehte, et tutvuda mõlema brändi tootevalikuga. Samas on tegemist ühise e-poega ehk siis ühise ostukorviga mis võimaldab teil osta mõlema lehe tooteid ühest kohast, maksta nende eest koos ning sellega lihtsustades ostuprotsessi ning kokkuhoida transpordikulude pealt. Eriti tore on veel see, et alates 59 eurosest ostust on transport Eesti piires tasuta.

JUST SEE e-poest leiate disainkellasid (seina- ja lauakellad) kaubamärgilt KARLSSON, valgusteid kaubamärgilt LEITMOTIV ning mööblit ja koduaksessuaare kaubamärkidelt LEITMOTIV ja PT. 

JUST LASTELE e-pood pakub kvaliteetseid lastekaupu. Esindatud on sertifikaatitega pärjatud Prantsusmaa kaubamärk JANOD ning Hollandi kaubamärk JIP. Valikus on huvitavad ja põnevad pusled, koguperemängud, arendavad mänguasjad, rollimängud, muusikariistad, jooksurattad, kiiged, kiikhobused ja erinevad sisustuselemendid. Toodete puhul on kasutatud kvaliteetseid materjale, enamasti on eelistatud puitmaterjal plastmassile, kõik selleks, et Teie laps saaks mängida mänguasjadega, mis on talle parimad.

Enamus meie e-poes pakutavatest toodetest on laos kohe olemas. E-poes on ka palju tooteid, mida on võimalik tellida, nende toodete puhul saab tootekaardi kaudu saata meile päringu ning siis võtame Teiega ühendust. Enamasti on tellitava kauba tarneaeg 2-4 nädalat. 

Loodame, et leiate meie tootevalikust just endale meelepärase kingituse ning ootame ka Teie ettepanekuid uute toodete osas.

Meie kontaktid leiad siit.      

Just See e-pood © 2024
Swedbank PayPal