Hotslings kandelina kasutusjuhend

Hotslings kandelina on kõige lihtsam "hands-free" (käed vaba) kandelina, mida on kõigil väga kerge ja mugav kasutada. Sobib suurepäraselt vanematele, kellel on aktiivne eluviis ja kes soovivad oma elu lihtsamaks teha. Kandelina soodustab lapse ja vanema vahelist sidet ning rahustab beebit. Kandelina saab kanda ühe õla peal (sobib mõlemale õlale). Kandelina on õhukene ja minimaalse pehmendusega, aga väga mugav ja toetav. Ideaalne imetavatele emadele.

Sobib alates sünnist kuni 18 kiloni - 3 erinevat kandmisvõimalust vastavalt lapse vanusele ja suurusele.

Tegemist on reguleeritava kandelinaga, saadaval suurused:

Regular - sobib kandjale, kelle õla ja puusa vaheline diagonaal on 58cm - 66cm.

Large - sobib kandjale, kelleõla ja puusa vaheline diagonaal on 68cm - 76cm. NB! Hetkel kohe saadaval Regular suurus, kui on huvi Large suuruse vastu, siis kirjuta meile info@justsee.ee

Materjal: pealmine materjal: 97% puuvill, 3% spandex, sisemine materjal: 100% puuvill. Kandelina saab pesta pesumasinas.

Kandelinal on kaasas väike kott, millega on lina mugav kaasas kanda. Kotti saab kasutada ka mähkmekotina.

ALUSTAMINE

1. Enne lapse sisse panemist reguleeri kandelina endale parajaks. Pakendist välja võttes on kandelina kõige suuremas suuruses. Selleks, et kandelina väiksemaks teha, tõmba paelad läbi pannalde.

2. Hoia pandlaid ning samal ajal tõmba paelu võrdselt pingutades, kuni saavutad soovitud suuruse.  Kontrolli ilma lapseta kandelina sobivust – selleks pane kandelina oma õlale – PUNANE NOOL PEAB ALATI olema vastu keha ja suunatud sinu kaela poole. “hs” silt peaks olema sinu puusaluu ülaosa juures või siis umbes 7,5 cm nabast allpool.

3. Aseta beebi hoolikalt kotti vastavalt allpool toodud juhistele.

4. Kui kott tundub olevat õiges suuruses, siis olete valmis minema. Kui kott on liiga lõdvalt või liiga pingul, võta laps kotist välja ja kohandada kandelina tõmmates veidi paelu läbi pannalde, kuni teil on hea sobivus.

5. Beebi peab olema kõrgel ja tihedasti sinu vastas koti alumises osas, mis on sinu naba lähedal. Kui kott on täielikult välja veninud või kokku kukkunud ja ei sobi, võtke meiega ühendust.

Toote videod - juhised:

1. õpetus hällipoosis kandmiseks

2. õpetus eesvaates kandmiseks 

3. õpetus puusal kandmiseks

Just See e-pood © 2023
Swedbank PayPal