Korduma kippuvad küsimused

Kas kõik tooted on kohe olemas?

Kõik tooted, mida on võimalik meie e-poes ostukorvi lisada on meil laos olemas. Tooted, mida hetkel laos ei ole on märkega "Ettetellimisel" ning nende toodete puhul on võimalik saata meile päring ning vormistada tellimus juba e-maili teel.

Kas peate ennast ostu sooritamiseks registreerima ja sisse logima?
Ei pea. Me oleme kingituste ostmise teinud imelihtsaks. Lihtsalt täitke oma andmed ostu vormistamisel ja ongi kõik. Samas soovitame teil luua endale konto, kuna sellisel juhul saate kiiremini oste sooritada, olla kursis oma tellimuste staatusega ning vaadata oma eelmisi tellimusi.

Kui kaua toodete kättesaamisega aega läheb?

Toodete saatmine Eesti Posti kulleriga koju, SmartPosti või Post24-ga sobivasse pakiautomaati, siis läheb aega 1-3 tööpäeva. Igal juhul teeme kõik selleks, et te oma kingituse võimalikult ruttu kätte saaksid.

Kui palju toodete saatmine maksab?

Oleneb kättesaamise viisist:
1. 4.20 eur (kuni 1kg), 4.50 eur (1-3 kg), 4.70 eur (alates 3kg), kui kingitus saadetakse Eesti Posti kulleriga.
2. 2.80 EUR, kui tellimus saadetakse SmartPOSTi või Omiva pakiautomaati. 

Rahvusvahelisi transpordihindu saate vaadata ostukorvis.

Alates 59 eurosest ostust on transport Eesti piires tasuta! Kehtib SmartPost'i ja Post24 puhul, ei kehti ELS kulleri puhul!

Kuidas saate kingituse eest maksta, kui teil ei ole võimalust kasutada lehel toodud pangalinke?
Sellisel juhul kirjutage meile info@justsee.ee või helistage tel. 53 226 996 ja me leiame lahenduse.

Kas teie telefoninumber, e-mail ja muud isikuandmed võivad teiste kätte sattuda?
Kindlasti mitte. Me säilitame teie andmed ja info ostu kohta, kuid me ei levita neid ega kasuta neid. Samas kui tahate saada meie uudiskirja, siis liituge meie kodulehel.

Kui toode ei sobi, siis kas saate selle tagastada?
Saate küll, aga toode peab olema kasutamata, terve ning originaalpakendis. Toote saab tagastada 14 päeva jooksul ning tagastamise kulud katab ostja. 

Kauba tagastamisel peab ostja 14. päeva jooksul pärast kauba kättesaamist esitama avalduse e-postiga aadressil info@justsee.ee ja ära märkima tagastamise viisi. Palume avalduses ära märkida ka kauba tagastamise põhjus. Juhul, kui tagastatav kaup on kasutatud, rikutud või ei ole oma originaalpakendis on müüjal õigus seda mitte vastu võtta.
 

Just See e-pood © 2024
Swedbank PayPal