Korduma kippuvad küsimused

Olete Just See kingituste ja Just Lastele lastekaupade e-poes. Lehe üleval on Just See ja Just Lastele logod, millele vajutades saate vahetada lehte, et tutvuda mõlema brändi tootevalikuga. Samas on tegemist ühise e-poega ehk siis ühise ostukorviga, mis võimaldab teil osta mõlema lehe tooteid ühest kohast, maksta nende eest koos ning sellega lihtsustades ostuprotsessi ning kokkuhoida transpordikulude pealt. Eriti tore on veel see, et alates 59 eurosest ostust on transport Eesti piires tasuta (kehtib SmartPost'i ja Post 24 puhul), seega hoiate kokku veel enam:)

 

Kas kõik kingitused on kohe olemas?

Kõik kingitused, mida on võimalik meie e-poes ostukorvi lisada on meil laos olemas. Tooted, mida hetkel laos ei ole on märkega "Ettetellimisel" ning nende toodete puhul on võimalik saata meile päring ning vormistada tellimus juba e-maili teel.

Kas peate ennast ostu sooritamiseks registreerima ja sisse logima?
Ei pea. Me oleme kingituste ostmise teinud imelihtsaks. Lihtsalt täitke oma andmed ostu vormistamisel ja ongi kõik. Samas soovitame teil luua endale konto, kuna sellisel juhul saate kiiremini oste sooritada, olla kursis oma tellimuste staatusega ning vaadata oma eelmisi tellimusi.

Kui kaua kingituste kättesaamisega aega läheb?

Kingituse saatmine Eesti Posti kulleriga koju, SmartPosti või Post24-ga sobivasse pakiautomaati, siis läheb aega 1-3 tööpäeva. Igal juhul teeme kõik selleks, et te oma kingituse võimalikult ruttu kätte saaksid.

Kui palju kingituse saatmine maksab?

Oleneb kättesaamise viisist:
1. 3.95 eur (kuni 1kg), 4.25 eur (1-3 kg), 4.45 eur (alates 3kg), kui kingitus saadetakse Eesti Posti kulleriga.
2. 2.75 EUR, kui kingitus saadetakse SmartPOSTiga või  2.50 EUR kui Post24'ga.

Rahvusvahelisi transpordihindu saate vaadata ostukorvis.

Alates 59 eurosest ostust on transport Eesti piires tasuta! Kehtib SmartPost'i ja Post24 puhul, ei kehti ELS kulleri puhul!

Kuidas saate kingituse eest maksta, kui teil ei ole võimalust kasutada lehel toodud pangalinke?
Sellisel juhul kirjutage meile info@justsee.ee või helistage tel. 53 226 996 ja me leiame lahenduse.

Kas teie telefoninumber, e-mail ja muud isikuandmed võivad teiste kätte sattuda?
Kindlasti mitte. Me säilitame teie andmed ja info ostu kohta, kuid me ei levita neid ega kasuta neid. Samas kui tahate saada meie uudiskirja, siis liituge meie kodulehel.

Kui kingitus ei sobi, siis kas saate selle tagastada?
Saate küll, aga kingitus peab olema kasutamata, terve ning originaalpakendis. Toote saab tagastada 14 päeva jooksul ning tagastamise kulud katab ostja. 

Kauba tagastamisel peab ostja 14. päeva jooksul pärast kauba kättesaamist esitama avalduse e-postiga aadressil info@justsee.ee ja ära märkima tagastamise viisi. Palume avalduses ära märkida ka kauba tagastamise põhjus. Juhul, kui tagastatav kaup on kasutatud, rikutud või ei ole oma originaalpakendis on müüjal õigus seda mitte vastu võtta.
 

Just See e-pood © 2018
Swedbank SEB Sampo PayPal